POLIKARBONĀTA LOKSNE 4X6000X2100 CAURSP
€31,36
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pielietojums | Jumtiņiem |
| Garums | 600 cm |
| Platums | 210 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Clear |
| Modelis | - |
| Vispārējie izmēri | 600 x 210 x 0.4 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Papildus informācija | Blīvums 0,65 kg/m2 |
| Svītrkods | 502435426 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLIKARBONĀTA LOKSNE 4X6000X2100 CAURSP