APDARES PANELIS GREY WH 10X250X2600MM
€15,63
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DUMAPAN |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Dumapan |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.6 |
| Sedzamā platība | 2.6 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Svītrkods | 502462722 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS GREY WH 10X250X2600MM