POLI.EPS150 TENAPORS EXTRA100X600X1200/4
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Putuplasts |
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 10 cm |
| Produkta veids | Putuplasts |
| Zīmols | Tenapors |
| Modelis | Extra EPS150 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.036 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.88 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Svītrkods | 502340329 |
Minimāla ūdens uzsūce – plātnēm nav griezuma malu un līdz ar to ūdens iesūkšanās iespējas materiālā ir minimālas.
Augsta slodzes izturība – plātnes izgatavo zem augsta spiediena, termiski izplešot putu polistirola granulas un tādā veidā iegūstot augsta blīvuma plātnes.
Zema siltumvadītspēja – plātnes augstais blīvums veido optimālu masas un tilpuma attiecību, tādējādi nodrošinot zemu materiāla siltumvadītspējas koeficientu.
Minimāla mitruma ietekme uz siltumtehniskajiem rādītājiem – plātņu ražošanas metode ir garants zemai ūdens uzsūcei daudzus gadus, tādā veidā nodrošinot, ka laika gaitā materiāla siltumtehniskās īpašības nepasliktinās.
Īpaši precīzi izmēri – katru plātni izgatavo atsevišķā presformas automātā, tādējādi panākot, ka izmēru novirze ir minimāla.
Efektīvs malu savienojums – plātnes izgatavo ar pusspundes formas savienojumu, tādējādi nodrošinot maksimālu savienojuma vietu hermētiskumu un garantē, ka caur savienojuma vietu nebūs papildus siltuma zudumu vai mitruma migrācija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLI.EPS150 TENAPORS EXTRA100X600X1200/4