STIKLS ORGANISKAIS GUTTA 2,5X1000X1000
Produkta informācija
| Ražotājs | GUTTA |
|---|---|
| Pielietojums | Apdares darbiem |
| Garums | 100 cm |
| Platums | 100 cm |
| Biezums | 0.25 cm |
| Materiāls | Stikls |
| Zīmols | Gutta |
| Vispārējie izmēri | 100 x 100 x 0.25 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Svītrkods | 500555374 |
Polistirola loksnes: izturīgas un stipras
Augstas kvalitātes „Guttagliss“ polistirola loksnes ir pieejamas dažādos dizainos, gan gludas, gan teksturētas. Šīs izturīgās plāksnes ļauj jums izrotāt mājas atbilstoši jūsu gaumei. Plastmasas loksnes ir piemērotas lietošanai iekštelpās, lai panāktu ekonomiskus akcentus un palielinātu gaismas caurlaidību. Pārbaudītas un apstiprinātas pielietojuma jomas ir:
- istabu starpsienas
- durvju stiklojums
- dušas kabīnes
- mēbeļu stiklojums
- skatlaukumi... un daudzas citas idejas.
Tehniskie dati:
Temperatūras izturība: izturīgs pret karstumu līdz + 75°C
Biezums: ~ 2,5 mm
Izmērs: 100 x 100 cm
Ražots Vācijā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIKLS ORGANISKAIS GUTTA 2,5X1000X1000