Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 115 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Okko |
| Darbības zonas platums | 17.5 cm |
| Svars | 1.7 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 1.7 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502339926 |
Okko S6393 O lāpsta ir uzticams instruments, kas paredzēts dažādu āra un dārzkopības darbu veikšanai. Šī lāpsta, kas veidota praktiskumam, apvieno klasisku dizainu ar praktisku funkcionalitāti.
Ar izturīgu tērauda asmeni, šī Okko lāpsta ir gatava regulārai lietošanai. Darba daļai ir daudzpusīga apaļa smaile un tās platums ir 175 mm, padarot to efektīvu, lai izurbtos cauri dažāda veida augsnei un savāktu materiālus. Asmens melnā apdare nodrošina tīru, funkcionālu izskatu.
Lāpsta ir aprīkota ar ērtu un tradicionālu koka rokturi, kas nodrošina stingru satvērienu. Augšpusē, atšķirīga zaļa D-rokturis uzlabo kontroli un sviru, īpaši noderīga smagākas rakšanas laikā vai pārvietojot ievērojamas kravas. Ar kopējo garumu 1150 mm (115 cm) un vadāmu svaru 1,7 kg, šis instruments nodrošina labu līdzsvaru starp sasniedzamību un vieglu apstrādi.
Šī Okko lāpsta ir praktisks papildinājums jebkura dārznieka kolekcijai. To var izmantot tādiem darbiem kā jaunu dārza dobju sagatavošana, zāliena apmalēšana, stādīšanas bedru rakšana krūmiem un maziem kokiem, vai vienkārši augsnes, smilšu vai grants pārvietošana ap jūsu īpašumu. Tas ir būtisks instruments jūsu āra telpu uzturēšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLATA KOKA LĀPSTA S6393 O