PLASTIKĀTA PLUDIŅŠ AR HIDROSŪKLI IEGRIEZ
€2,60
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Rezerves pamatne ar rubinet plus sūkli |
| Zīmols | Comensal |
| Garums | 27 cm |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 3 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814579 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLASTIKĀTA PLUDIŅŠ AR HIDROSŪKLI IEGRIEZ