Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 11.5 cm |
| Platums | 28 cm |
| Smalkums | 100 |
| Produkta veids | Slīpēšanas sieti |
| Zīmols | Okko |
| Vispārējie izmēri | 11.5 x 28 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501732248 |
Slīpēšanas siets ar tūkstošiem caurumu nodrošina vislabāko rezultātu. Piemērots špakteles, koka un krāsotu virsmu, kā arī kompozītmateriālu slīpēšanai. Izmēri 115 x 280 mm. Graudainība: 100.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SIETS SLĪP. 122.01 115X280 NR100 (10)