PANELIS APŠUV 9X96X3000MM AB.STP PRIEDE
€16,70
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PUIDUKODA |
|---|---|
| Garums | 300 cm |
| Platums | 9.6 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Uzstādāma | Iekšpusē, Ārpusē |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Koksnes veids | Priede |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās. |
| Apdares dēļa veids | AB |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502833364 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PANELIS APŠUV 9X96X3000MM AB.STP PRIEDE