Produkta informācija
| Ražotājs | JEGER |
|---|---|
| Platums | 120 mm |
| Sari | Jaukts |
| Rokturis | Koka |
| Suka paredzēta | Darbam ar krāsām uz ūdens bāzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Dekorēšanas ota |
| Zīmols | Jeger |
| Modelis | PAINTBRUSH 12cm |
| Saru garums | 55 mm |
| Forma | Plakanais |
| Svītrkods | 502676122 |
Dekoratīvā ota 12 cm
Platā ota – īpašais dabisko un sintētisko saru sajaukums ļauj ideāli uzklāt dekoratīvos efektus uz sienām
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OTA JEGER DEKOR 12CM