NAGLAS PNEIM. F16 1.6X38MM ESSVE ZN 2400
€6,61
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ESSVE |
|---|---|
| Naglu tips | Celtniecības |
| Garums | 38 mm |
| Diametrs | 1.6 mm |
| Zīmols | Essve |
| Produkta veids | Naglas |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | Āmurs Haushalt VG211, 300 g |
| Svītrkods | 501097971 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NAGLAS PNEIM. F16 1.6X38MM ESSVE ZN 2400