LEDUS UN ZĀLES CIRTNIS 17.5CM KOKA KĀTS
€19,70
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 147.5 cm |
| Darbības zonas platums | 17.5 cm |
| Svars | 1.4 kg |
| Produkta veids | Ledlauži |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 17.5 cm |
| Darbības zonas garums | 14.8 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.3 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Koks |
| Ergonomisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Rūdīta tērauda asmeņi nodrošina izturību un efektīvu darbu pat sarežģītos apstākļos. Instruments lieliski smalcina ledu, efektīvi griež zāli un ir piemērots mizas noņemšanai no koku stumbriem. Spēcīgs koka rokturis nodrošina stabilitāti un ērtu vadību darba laikā. Universāla un uzticama izvēle gan dārza, gan lauksaimniecības darbiem. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 500231910 |
Ledus cirtnis ar 17,5cm plato, krāsoto, rūdīta tērauda boru saturošo asmeni ļaus viegli saskaldīt ledu uz ietves un piemājas celiņiem, lai novērstu paslīdēšanas un savainošanās risku. Koka kāts būs ērts satveršanai un neradīs papildus diskomfortu rokām, strādājot aukstumā. Garums: 147,5cm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEDUS UN ZĀLES CIRTNIS 17.5CM KOKA KĀTS