Produkta informācija
| Ražotājs | UPYARD |
|---|---|
| Garums | 80 cm |
| Platums | 60 cm |
| Augstums | 40 cm |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Mini siltumnīcas |
| Zīmols | Upyard |
| Kolekcija | - |
| Modelis | RGH-1BR |
| Logu skaits | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502550517 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MINI SILTUMNĪCA 80X60CM NATURAL