Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 1 mm |
| Garums | 1500 mm |
| Stieples | Tērauda |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Pagarinājums |
| Zīmols | Okko |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 502701606 |
Okko skursteņa pagarinātājs ir uzticams un funkcionāls piederums vadu rokas skursteņu sukām, radīts, lai tīrīšanas darbus varētu veikt vieglāk un efektīvāk. 1.5 metru garums ļauj sasniegt dziļākas, grūtāk pieejamas skursteņa vietas, tādējādi tīrīšana kļūst daudz vienkāršāka un drošāka.
Pagarinātājam ir iekšējā–ārējā M12 vītne, kas nodrošina stingru un stabilu savienojumu ar sukām un citiem tīrīšanas piederumiem. Tievs, Ø 1 mm diametra stienis ir pietiekami elastīgs, lai pielāgotos skursteņa formai, taču paliek stingrs, lai tīrīšana būtu efektīva.
Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē izturīgu, universālu un viegli lietojamu risinājumu skursteņu uzturēšanai un ilgstošam tīrīšanas aprīkojuma papildinājumam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀTS M12 IEKŠĒJS-ĀRĒJS 1.5 M