METINĀŠANAS IEKĀRTA D-MIG 230AC DECA
€156,53
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DECA |
|---|---|
| Metināšanas iekārtas tips | Metināšanas stieples ietvars bufera gāzei (MIG/MAG) |
| Pieslēgums tīklam | Vienfāzes |
| Jauda | 2300 W |
| Metināšanas strāvas | 90 - 130 A |
| Produkta veids | Metināšanas iekārtas |
| Zīmols | Deca |
| Modelis | D-MIG 230 AC |
| Garums | 330 mm |
| Platums | 170 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Spriegums | 230 V |
| Jāizmanto metināšanas materiāli | Stieples |
| Stieples diametrs | 0.9 mm |
| Komplekts | Zemētājspaile, deglis |
| Svars | 14 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | San Marino |
| Svītrkods | 501984864 |
METINĀŠANAS APARĀTS DECA D-MIG 230 AC
Kompakts metināšanas aparāts BEZ GĀZES
BEZ GĀZES: ar šo metināšanas sistēmu tiek izmantota īpaša pašaizsargāta stieple, un nav nepieciešama gāzes aizsardzība. Šī sistēma ir ieteicama, lai iegūtu augstu metināšanas caurlaidību. Tā ir ideāli piemērota metināšanai ārpus telpām, ja minimālais biezums ir 1,3 m.
Piegādes kabelis ar Schuko kontaktdakšu 2,0 m
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: METINĀŠANAS IEKĀRTA D-MIG 230AC DECA