DIMANTA SLĪPĒŠANAS DISKS STB PRO 180MM
Produkta informācija
| Ražotājs | CEDIMA |
|---|---|
| Diametrs | 180 mm |
| Biezums | 70 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Smilšpapīra |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Cedima |
| Modelis | 50011828 |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Svītrkods | 502367348 |
Šie dimanta diski/plāksnes ir piemērotas betona, klinkera, mākslīgā un vidēji cieta dabīgā akmens slīpēšanai un pulēšanai.
Plāksnes ir izgatavotas, izmantojot unikālu dimanta kristālu granulēšanas un Sintering saplūšanas metodi.
Paredzēts lietošanai ar rokas leņķa slīpmašīnām sausā veidā.
Apstrādājami materiāli
|
Ideāli piemērots |
Betona segums, betona ķieģeļi un bruģakmeņi |
|
Lieliski griež |
Mākslīgais akmens, polimēru betons, dzelzsbetons, vecs betons, izskalots betons, ielu/ceļu apmales |
|
Daļēji piemērots |
Vidēji ciets dabīgais akmens |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA SLĪPĒŠANAS DISKS STB PRO 180MM