LĪSTE ALU C 8.5MM/2.6M MILL FIN NAT MAT
Preces kods: 502597504
€2,27
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 260000 mm |
| Platums | 23 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 8.5 mm |
| Biezums | 8.5 mm |
| Līstes tips | Ārējais stūris |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502597504 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE ALU C 8.5MM/2.6M MILL FIN NAT MAT