LIST ALU C 8.5MM/2.6M MILL FIN NAT MAT
Product code: 502597504
€2,27
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 260000 mm |
|---|---|
| Platums | 23 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 8.5 mm |
| Biezums | 8.5 mm |
| Līstes tips | Ārējais stūris |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502597504 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST ALU C 8.5MM/2.6M MILL FIN NAT MAT