Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 520 mm |
| Darbības zonas platums | 390 mm |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | - |
| Darbības zonas biezums | 70 mm |
| Svars | 0.687 kg |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 501734633 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LIEKŠĶERE MANUAL 2GAB 39X70X52