Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Xact L |
| Darbības zonas garums | 29.5 cm |
| Darbības zonas platums | 19.2 cm |
| Svars | 1.9 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs L. Lietotājiem, kuru augums ir 175-195 cm. Lāpsta rakšanai mālainā, akmeņainā zemē. Īpaši stiprs un uzasināts asmens. Neslīdoša platforma kājas novietošanai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502509646 |
Liela izmēra Fiskars Xact rakšanas lāpstai ir jauns un novatorisks asmens dizains, kas izgatavots no rūdīta bora tērauda un cieši piemetināts pie kompozītmateriālu un tērauda kāta, nodrošinot vieglumu, izturību un ilgmūžību. Stiprinātais, uzasinātais asmens ar neslīdošu platformu kājas novietošanai ir lieliski piemērots cietas augsnes apstrādāšanai, kamēr tās rokturis nodrošina rakšanas kontroli. Īpaši piemērota rakšanai mālainā, akmeņainā zemē. Piemērota lietotājiem, kuru augums ir 175-195 cm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA ASA XACT L 1066729