Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 125 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 29 cm |
| Darbības zonas platums | 19.3 cm |
| Svars | 2 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Roktura saliekšanas leņķis | 17 ° |
| Stieņa saliekšanas leņķis | 26 ° |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Taisna lāpsta. Stādīšanai, augsnes apstrādei un zālāja malu veidošanai. Kāts no tērauda caurules ar plastmasas pārklājumu. Kāta leņķis pret asmeni 26°. Uzasināts asmens. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502509664 |
Taisna lāpsta dārza darbiem: stādīšanai, augsnes apstrādei un zālāja malu veidošanai. Garais kāts un 40° pacēluma leņķis samazina muguras un plecu slodzi, bet saliektais rokturis nodrošina dabisku rokas satvērienu. Kāts no tērauda caurules ar plastmasas pārklājumu, kas aizsargā no aukstuma. 17° roktura leņķis ļauj rokai ieņemt dabisku pozu. Metināts lāpstas un kāta savienojums. Lāpstu asmeņi ir uzasināti, lai panāktu labāku iekļūšanu augsnē. Kāta leņķis pret asmeni 26°. Noliektas malas kājas novietošanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA ERGO AR KĀTU TRULA 1066710