Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 117 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Solid |
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas platums | 18 cm |
| Svars | 1.82 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 1170 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502509666 |
Fiskars Solid™ sērijas universālie instrumenti ir izturīgi, funkcionāli un uzticami. Apjomīgiem rakšana darbiem ir nepieciešama kārtīga lāpsta. Smailā lāpsta ir piemērots instruments augsnes darbiem, bedru rakšanai, apmales apstrādei un stādīšanai. Ja ir jāapstrādā augsne, šis darbarīks nepievils. Garums: 117cm. Svars: 1620g.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA ASA SOLID 1066716