LAMINĀTS MAMMUT D4792 12MM 33KL. (1.387)
€14,07
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOTEX |
|---|---|
| Garums | 184.5 cm |
| Platums | 188 mm |
| Biezums | 12 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.387 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Tumša ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 16100 g |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502696359 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS MAMMUT D4792 12MM 33KL. (1.387)