LAMINĀTS KRONOSPAN 33 KL. 8MM 5946 OZOLS
€13,86
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOSPAN |
|---|---|
| Garums | 128.8 cm |
| Platums | 245 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | Kronostep |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.52 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Sudraba ozols |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 18650 g |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502656897 |
Zonai ir 4 malas. Piemērota grīdas apsildāmajām grīdām, kā arī komerciālām un sabiedriskām telpām. Nav piemērota vannas istabām. Izturības klase - 33. Savienojuma sistēma - “Click”. Garums - 128,8 cm. Platums - 245 mm. Biezums - 8 mm. 8 vienības iepakojumā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS KRONOSPAN 33 KL. 8MM 5946 OZOLS