LAMINĀTS AQUA AMAZON 33KL.10MM D3239 BA.
€11,00
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOTEX |
|---|---|
| Garums | 138 cm |
| Platums | 157 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ar paaugstinātu mitruma izturību |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Aqua Amazone |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.3 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Balināta ozola krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Ražotāja deklarētā mitrumizturība | 24h |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Nē |
| Izturīgs pret krēslu riteņiem saskaņā ar standartu EN 425 | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Produkta svars ar iepakojumu | 15750 g |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502673751 |
Ražotāja deklarētā mitrumizturība - 24h
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS AQUA AMAZON 33KL.10MM D3239 BA.