LAMINĀTS 33KLASE 8MM OZOLS BIZANTIAD3509
€10,66
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOPOL |
|---|---|
| Garums | 138 cm |
| Platums | 193 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | Swiss Krono Super Promotion 8 Mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.131 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Gaiša ozola krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Bez sliedes |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Produkta svars ar iepakojumu | 12986 g |
| Svītrkods | 501735599 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LAMINĀTS 33KLASE 8MM OZOLS BIZANTIAD3509