Produkta informācija
| Ražotājs | KISTENBERG |
|---|---|
| Garums | 35.9 cm |
| Platums | 23.8 cm |
| Augstums | 8.5 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502278635 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KASTE KNU36 359X238X85