Product information
| Garums | 35.9 cm |
|---|---|
| Platums | 23.8 cm |
| Augstums | 8.5 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502278635 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KASTE KNU36 359X238X85