Produkta informācija
| Ražotājs | QBRICK |
|---|---|
| Garums | 57.6 cm |
| Platums | 35.9 cm |
| Augstums | 23.7 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Qbrick |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melns. Ar rokturi: Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501985730 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KASTE INSTRUMENTU QRBICK ONE