Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 32.3 cm |
| Darba platums | 12 cm |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Kultivatori |
| Zīmols | Fiskars |
| Svars | 0.26 kg |
| Augstums | 6.2 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sudraba krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 502026740 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KULTIVATORS XACT 1027047