KĀPNES MĀJSAIMNIECĪBAS 8 PAK HAILO L100
Produkta informācija
| Ražotājs | HAILO |
|---|---|
| Augstums | 252 cm |
| Platums | 56 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Hailo |
| Svars | 10.1 kg |
| Ekspluatācijas augstums | 372 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 172 mm |
| Pakāpju skaits | 8 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: alumīnijs |
| Svītrkods | 502086109 |
Alumīnija drošības kāpnes ar daudzfunkcionālu paliktni, drošības margu un platformas bloķēšanas mehānismu nodrošina drošību XXL izmērā: 130 mm īpaši dziļi pakāpieni. GALVENĀS ĪPAŠĪBAS Piemērots Hailo EasyClix nomaināmām kājām (papildu piederums) Platformas bloķēšanas mehānisms nodrošina, ka platformu var droši nofiksēt un atbrīvot Melni XXL alumīnija pakāpieni ar neslīdošām rievām un īpaši dziļu protektoru Melna cinkota tērauda platforma ar neslīdošām rievām Izvelkams drošības margas nodrošina stingru satvērienu, strādājot uz platformas Daudzfunkcionāls paliktnis instrumentu, krāsu kannu vai nelielu detaļu glabāšanai Spainis ar ātrās fiksācijas sprādzi spaiņu, putekļu sūcēju vai kabeļu trumuļu drošai piestiprināšanai 2 universālie āķi dzīvžogu šķēru, tīrīšanas līdzekļu vai krāsu rullīšu pakarināšanai 1 klipsis slotu vai augļu savācēju turēšanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES MĀJSAIMNIECĪBAS 8 PAK HAILO L100