Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 25.5 cm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Instrumentu komplekti |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.131 kg |
| Augstums | 7 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502212291 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTRUMENTU KOMPL. 3 D.