INST.GRĪDAS KAN.KABEĻIEM 2M 50X12MM PEL.
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 1.2 cm |
| Platums | 5 cm |
| Zīmols | Okko |
| Līmējams | Nē |
| Ar vāku | Jā |
| Papildus informācija | Tumši pelēka krāsa. |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Svītrkods | 502337039 |
Uzlabojiet savas vides kārtību un drošību ar Okko Grīdas Instalācijas Kanālu. Šis praktiskais risinājums ir paredzēts diskrētai kabeļu pārvaldībai un aizsardzībai, palīdzot jums radīt sakārtotu un organizētu telpu. Izgatavots no izturīga polivinilhlorīda (PVC) plastmasas, šis instalācijas kanāls nodrošina uzticamu veiktspēju ikdienas kabeļu pārvaldības vajadzībām. Tā gludais, zema profila dizains, kas ir 200 cm garš, 5 cm plats un tikai 1.2 cm augsts, ļauj tam nemanāmi iekļauties gar grīdām vai sienām. Kanāls ir aprīkots ar ērtu, integrētu vāku, kas droši paslēpj un aizsargā vadus no redzesloka, nodrošinot tīru un profesionālu estētiku. Okko instalācijas kanāls ir pieejams daudzpusīgā tumši pelēkā krāsā, padarot to piemērotu plašam interjera dizainu klāstam. Tā ir lieliska izvēle kabeļu sakārtošanai mājas birojā, izklaides sistēmu vadu vienkāršošanai dzīvojamās zonās vai tīkla kabeļu organizēšanai komerciālos apstākļos. Tā nelīpošā īpašība nodrošina elastību novietošanā un pārvietošanā, lai atbilstu jūsu specifiskajam izkārtojumam. Produkta veids: Grīdas instalācijas kanāls Zīmols: Okko Materiāls: Izturīgs PVC plastmasas Krāsa: Tumši pelēka Izmēri: 200 cm (garums) x 5 cm (platums) x 1.2 cm (augstums) Funkcijas: Ietver drošu vāku kabeļu novietošanai Izcelsmes valsts: Turcija
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INST.GRĪDAS KAN.KABEĻIEM 2M 50X12MM PEL.