KOMPRESORS RCCC404BND642 205/24 1.5KW BD
€78,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BLACK&DECKER |
|---|---|
| Jauda | 1500 W |
| Maksimālais darba spiediens | 8 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 24 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 210 |
| Kompresora tips | Eļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Black & Decker |
| Modelis | BD205/24 |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 2850 rpm |
| Svars | 24 kg |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Spiediena regulācija. Izmērs: 600x255x590 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501716747 |
Gaisa kompresors Black & Decker BD205/24, 1500 W, 230 V
Kompresors būs piemērots gan mājsaimniecības vajadzībām, gan profesionālai lietošanai. Lielie riteņi un ergonomiskie rokturi ļaus to bez piepūles pārvietot uz vajadzīgo vietu. Viegli, ērti un pārliecinoši vadāms. Maksimālais spiediens: 8bar. Ražīgums: 210l/min. Svars: 24,6kg.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPRESORS RCCC404BND642 205/24 1.5KW BD