Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Asmens garums | 150 mm |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Produkta veids | Zāles šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Solid |
| Modelis | GS21 |
| Garums | 310 mm |
| Platums | 44 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Asmens rotācijas | 0 ° |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 0.35 kg. |
| Svītrkods | 502052437 |
ZĀLES ŠĶĒRES FISKARS SOLID GS21, 310 MM
Zāles šķēres GS21 ir daļa no Fiskars Solid sērijas, un ar tām var droši apgriezt zāliena malas un nelielus krūmus. Izturīgie asmeņi nodrošina uzticamu griešanas veiktspēju, bet neslīdošie rokturi nodrošina drošu un ērtu satvērienu.
Specifikācijas
- Platums: 44 mm
- Garums: 310 mm
- Augstums: 110 mm
Funkcijas un priekšrocības
- Paredzēts zāliena malu un krūmu apgriešanai
- Neslīdoši rokturi ērtam un drošam satvērienam
- Daļa no izturīgo un uzticamo dārza darbarīku sērijas Solid
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES ZĀLEI FISKARS GS21