GRIEZNES AR TELESKOPISKU KĀTU 1023624
€81,58
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 600 cm |
| Teleskopisks kāts | Jā |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Sausie zari, Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 32 mm |
| Produkta veids | Nozaru griezēji |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | - |
| Modelis | UPX86 |
| Platums | 5.0 cm |
| Augstums | 222.5 cm |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Tips: Teleskopiskas. Kāta garums: 2.4 - 4 m. Maksimālais zaru diametrs: 32 mm |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 501905940 |
Nozaru griezēji sausie zari/zaļie zari Fiskars UPX86 1023624
Fiskars zaru grieznes ir daudzpusīgi darbarīki, kas ļauj piekļūt koku vainagiem un bieziem krūmiem; tādējādi dārznieks var griezt zarus sev virs galvas, neizmantojot kāpnes, vai arī zemes līmenī, nenoliecoties un nepietupstoties.
- Iespēja aizsniegt tālāk un griezt svaigus zarus ar diametru līdz 32 mm
- Kāta garums ir regulējams diapazonā no 2.4 līdz 4 metriem, maksimālais aizsniegšanas attālums – 6 metri
- Griešanas galva regulējama līdz 230° diapazonā
- Oranžas krāsas griežņu elementi uzlabo redzamību
- Izturīgi mīksti rokturi un neslīdoša pamatne
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES AR TELESKOPISKU KĀTU 1023624