GRĪDLĪSTE SG75K0 2. 2M MONTANA OZOL (16)
€1,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektācijā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502824262 |
Grīdlīstes piederumi:
Iekšējais stūris – 000101188949
Ārējais stūris – 000101188948
Savienojumi – 000101188951
Gala uzgaļi – 000101188950
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE SG75K0 2. 2M MONTANA OZOL (16)