GRĪDLĪSTE MDF D3340 2500X16X85 OZOLS(10
€6,68
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 250 cm |
| Augstums | 8.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502568230 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE MDF D3340 2500X16X85 OZOLS(10