Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Žuravinka |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501726545 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 60X20 PRIEDE 2M