GRĪD LAM K-STEPK471 48H MORE 12MM AC6V4
€11,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KRONOSPAN |
|---|---|
| Garums | 128.5 cm |
| Platums | 192 mm |
| Biezums | 12 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | Kronostep |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.48 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret mitrumu 48 stundas pēc šķidruma izšļakstīšanās: lieliski piemērots virtuvē, koridoros, pie ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 15650 g |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502821497 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪD LAM K-STEPK471 48H MORE 12MM AC6V4