Produkta informācija
| Ražotājs | LEDVANCE |
|---|---|
| Elektroapgāde | Baterija |
| Baterijas | CR123A |
| Signāla veids | LED lampas (ieslēdzas pie iespraušanas un mirgo datu pārraides laikā), Skaņa |
| Skaņas stiprums | 75 dB |
| Produkta veids | Ūdens detektori |
| Zīmols | Ledvance |
| Modelis | Wifi |
| Krāsa | Balta krās. |
| Spriegums | 3 V |
| Mērķis | Signalizēt par ūdens noplūdi |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vadāms, izmantojot lietotni LEDVANCE SMART+ (ar vismaz Android 8.0 vai iOS 14.0). Savietojams ar Google Home. Trīskāršā brīdinājuma funkcija: skaļš skaņas signāls (>75 dB), mirgojošas sarkanas brīdinājuma gaismas un paziņojums, izmantojot viedās mājas lietotnes. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502778599 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŪDENS DETEKTORS SMART WIFI LEDV