Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Kāta veids | Grābeklis |
| Garums | 1.5 m |
| Materiāls | Koks |
| Diametrs | 28 mm |
| Produkta veids | Grozāms |
| Zīmols | Okko |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs 28mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502233402 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĀBEKĻA KĀTS D28 / 150 CM LAKOTS