Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Dībelis |
| Zīmols | Comensal |
| Garums | 15 cm |
| Platums | 15 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502813837 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪŽU LĪMEŅOŠANAS SISTĒMA/ĶĪLIS 50GAB