Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.02 kg |
| Maksimālais griešanas garums | 22 mm |
| Maksimālais griešanas garums pa diagonāli | 22 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 16 mm |
| Produkta veids | Griešanas ripa |
| Garums | 22 mm |
| Griešanas diska diametrs | 22 mm |
| Lineāla iedaļas | Centimetri |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Griešanas ripa HAUSHALT mašīnām MT524W-3, ML524W-1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502287686 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪŽU GRIEŠANAS DISKS MW222 22X6X2MM