Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH PRO |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Bosch |
| Materiāls | Bakelīts |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Detaļu materiāls: Metāla. Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm |
| Izcelsmes valsts | Šveice |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch, 125 mm x 22.23 mm x 5 mm |
| Parastā cena | Lapiņu slīpēšanas disks Bosch X-Lock X571, 125 mm x 22.23 mm |
| Svītrkods | 500507215 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DISKS SLĪPĒJAMAIS SMILŠPAPĪRA 125XK40