Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 120 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 8 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GST 18 V-LI B |
| Svars | 2.4 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Zāģa darbplūsma | 23 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 20 mm |
| Kustību skaits minūtē | 2700 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 4 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Trokšņa līmenis | 94 dB |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 501957321 |
BEZVADU FINIERZĀĢIS BOSCH PROFESSIONAL GST 18 V-LI B, 18 V
- Kompakts, viegls dizains ar mazu roktura apkārtmēru nodrošina optimālu kontroli zāģēšanas laikā
- Jaudīga akumulatora sistēma griešanai pat biezākos vai cietākos materiālos
- SDS zāģa asmeni nomaina tikai ar vienu roku
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FIGŪRZĀĢIS GST 18 V-LI B SOLO