Produkta informācija
| Ražotājs | ESAB |
|---|---|
| Elektrodu tips | Tērauda konstrukcija |
| Elektrodu tepe/pinums | Pamata |
| Garums | 350 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 70 - 110 A |
| Metināšanas strāvas tips | Pastāvīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | ESAB |
| Diametrs | 2.5 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 4.3 |
| Papildus informācija | Ieteicamais strāvas stiprums: 70 - 110A. Metināšanas strāvas tips: Pastāvīgs |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500936292 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRODI ESAB OK 48.00 D2.5 4.3KG