LOKSNE PVC WSP TRAP.1.2X900X2000 SAR./M.
€7,38
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALUX |
|---|---|
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Garums | 200 cm |
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 1.2 mm |
| Profilējums | Trapeces |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Pajumtēm |
| Aizsardzība pret UV stariem | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502614731 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LOKSNE PVC WSP TRAP.1.2X900X2000 SAR./M.