Produkta informācija
| Ražotājs | ESAB |
|---|---|
| Elektrodu tips | Metināšanas tērauds |
| Elektrodu tepe/pinums | Rutila-celulozes |
| Garums | 350 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 80 - 150 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | ESAB |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 5.0 |
| Papildus informācija | Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes. Ieteicamais strāvas stiprums: 80 - 150A. Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502152026 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKTRODI ESAB OK 46.16 D3.2 5KG