DURVIS MISTRAL41W V/A SAD 12M12SM CAURSP
€12,16
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ABB |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās., Caurspīdīga krās., Zila krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ABB |
| Moduļu skaits | 12 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP41 |
| Augstums | 262 mm |
| Platums | 297 mm |
| Dziļums | 119 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Komplekts | Savienojuma spilventiņi |
| Papildus informācija | Korpuss: plastmasas. Durvis: caurspīdīgas. Darba temperatūra: -10..+60 °C. |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502083489 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DURVIS MISTRAL41W V/A SAD 12M12SM CAURSP