DISKS METĀLA GRIEŠANAI BASIC 125X1X22
Preces kods: 502350292
€0,27
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SPECIALIST |
|---|---|
| Biezums | 1 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | Basic |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | - |
| Svītrkods | 502350292 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DISKS METĀLA GRIEŠANAI BASIC 125X1X22